İnsan Kaynakları

ProjeCenter

Proje Center Türkiye'de ve Yurt Dışında, Ulaştırma Projeleri, Otoyollar, Devlet Yolları, Hemzemin ve Çok Katlı Kavşaklar, İmar Yolları, Site İçi Yollar, Avm Yolları, Sanat Yapıları, Köprüler, Viyadükler, Yaya Alt ve Üst Geçitleri, Tüneller gibi genel olarak ulaştırma anlamındaki bir çok projenin yapılmasını ve resmi kuruluşlardan onaylanmasını sağlamaktayız.

94 Proje
21 Ülke
46 Çalışan
8 Ödül
9854 Kahve
İNSAN KAYNAKLARI YAKLAŞIMIMIZ

PROJE CENTER gücünü; sorumluluk sahibi, birlikte çalışmanın gücüne inanan, yeniliklere açık insanlarla çalışmasından ve çalışanlarını, yeteneklerine uygun işlerle eşleştirmesinden alır.
Günümüzde şirketleri birbirinden ayrıştıran, en önemli unsur yetenek’tir. Biz de “yetenekli” medya çalışanlarını etkin yöntemlerle seçerek gücümüze güç katmak, güçlü çalışanlarımız ve markalarımızla, herkesin parçası olmaktan mutluluk duyduğu, bağlılığın yüksek olduğu organizasyon yapımızı korumak ve sürekli gelişmek istiyoruz.
Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız kurumsal yetkinliklerimiz;
Doğruluk, Güvenilirlik
Takım Çalışması
Sorumluluk Bilinci ve İş Takibi
Müşteri Odaklı Hizmet

Açık Pozisyonlar

UUppsss Maalesef şu anda internet üzerinden yayınladığımız açık pozisyonumuz bulunmamaktadır. Ancak lütfen Özgeçmişinizi (CV) info@projecenter.com mail adresimiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.